Současná japonská architektura

artschool.cz :: výtvarné kurzy BrnoSoučasná japonská architektura O zrodu, vlivech a vývojových etapách moderní japonské architektury ve 20. století, přednáší MgA. ARCHITEKTURA: Japonský ateliér Bow-Wow vystavuje v...30. března tam uvidíte pásmo filmů na téma současná japonská architektura a konečně 4. dubna v 19 hodin v tomto kině vystoupí spolumajitelka Bow-Wow architektka Momoyo Kaijima s přednáškou Atelier Bow-Wow/Behaviorogy.Současná Japonská Kaligrafie - Česká centraVýstava představuje dvě japonské umělkyně, které se zabývají současnou japonskou kaligrafií. Kóro Jonemoto a šizue Morioka představují toto tradiční japonské umění v netradičním světle a nyní poprvé prezentují svá díla v Praze.Architektura země vycházejícího slunce | BušidóJaponská architektura Japonsko, na jedné straně zužované nebezpečím zemětřesení, která defacto vylučovala možnost staveb z kamene a cihel, bylo již od pradávna postaveno před nutnost dřevostaveb. . Vernisáž japonské kaligrafieERA 21 6 05. minimalismus v současné japonské architektuře a období po něm Thomas Daniell 43 Památková ochrana moderní architektury v Japonsku Hiroyasu Fujioka 46 Metabolisté v 60. letech a jejich ozvěny Pavel Halík 50 Ósaka 1970.

Japonské zahrady

14:30 -- 15:30 Arch. Eishin Harada, prezident japonské zahradnické asociace Současná zahradní tvorba v Japonsku; vlastní tvorba 16:30 návštěva japonské zahrady v Plzni založené podle návrhu Arch. E. Harady 17:30 ukončení. 22.2.2012...přednáška Současná japonská architektura...Školy architektury Česká republika (9). Architektura v přírodě (106)Archiv | Filmový večer...a současná japonská architektura...Filmový večer na téma moderní a současná japonská architektura - Kisho Kurokawa: Od metabolismu k symbióze, Nakagin Capsule Tower . Zabývali se problémem nového směřování budoucí japonské architektury a urbanismu. Časopis ERA21Era 21 - 6 / 2005: Japonská architektura. Méně než nic: minimalismus v současné japonské architektuře a období po něm. Proměny současného interiéru aneb co se stane, když podlaha přestane být podlahou

Filmový večer na...a současná japonská architektura (Kino...

Filmový večer na téma moderní a současná japonská architektura (Filmový večer na téma moderní a současná japonská architektura, 0000): Filmový večer organizuje Galerie Jaroslava Fragnera. japonsko - architektura, zahrady, bojová umění...- architektura současná Člověk v rámci příirody (myšlenkové pozadí japonské kultury, vztah lidského obydlí k přírodě, přírodním fenoménům a klimatickým podmínkám). Japonská Bojová Umění. - vliv bušidó na současnou japonskou společnostNa pozadí současné japonské architektonické scényNa pozadí současné japonské architektonické scény,Některá velká japonská města jako Tokio procházejí dramatickou proměnou, která nemá v posledních desetiletích obdoby. . Architektura, design, stylPojďte v úterý na přednášku o japonské architektuře | Proti šediSoučasná japonská architektonická scéna II. aneb. Invaze zelené architektury pokračuje - šetrné stavby zaplnily Národní technickou knihovnu. Kvalitář nabízí možnost, jak si výtvarné umění, architekturu a design připustit k tělu.